ORIFLAME
kozmetické poradenstvo a spolupráca

Prírodná Švédska kozmetika Oriflame
___.

Úvod

.

________

Produkty

.

.

Spolupráca

.

.

Kontakty

.
Odporúčame:

Hľadáte aktuálnu príležitosť práce a zárobku s kozmetikou a vitálnymi doplnkami výživy?

SPOLUPRÁCA s kozmetikou RINGANA - exkluzívne v SR !


Kariéra s Oriflame

Základné princípy kariérového postupu a formy odmeňovania spolupracovníkov.

Firma Oriflame bola založená v roku 1967 vo Švédsku a na začiatku ponúkala len niekoľko málo kozmetických výrobkov. Dnes je Oriflame dynamicky rastúcou celosvetovou kozmetickou firmou priameho predaja, pôsobiacou vo viac než 60 krajinách sveta, s ročným predajom v hodnote celkom 544 miliónov EURO a s viac ako jedným miliónom nezávislých kozmetických poradcov. Tieto údaje sú určite dostatočnou zárukou aj do budúcnosti a preto je Vaša kariéra s Oriflame naozaj reálna a dlhodobá.

 • Status kozmetického poradcu Oriflame Vám ponúka možnosť nakúpiť si kozmetiku za výhodné ceny, možnosť byť pravidelne a v predstihu informovaný o novinkách medzi výrobkami a o aktuálnych cenových ponukách.

 • Byť kozmetickým poradcom Oriflame Vám tiež dáva možnosti neobmedzeného finančného príjmu z predaja kozmetiky svojim priateľom a známym.

 • Taktiež máte reálnu možnosť vytvorenia trvalého aj nadštandardného príjmu vďaka vytvoreniu vlastnej obchodnej skupiny kozmetických poradcov.

Kariéra s OriflameVýrobky firmy sa dostávajú k zákazníkovi formou priameho predaja. To znamená, že firma Oriflame pracuje s nezávislými kozmetickými poradcami, ktorí obchodujú priamo s konečným zákazníkom a ponúkajú mu priamy a osobný servis. Tento systém sa vyhýba vysokým cenám, ktoré musí zákazník zaplatiť pri nákupe v obchode. Zákazník totiž nemusí platiť jednotlivé obchodné články ako je veľkoobchod, maloobchod, dopravca, dovozca…. V systéme priameho predaja ide tovar od výrobcu k zákazníkovi iba prostredníctvom kozmetického poradcu. ´Tieto bezprostredné vzťahy umožňujú firme rýchlo reagovať na potreby a priania spotrebiteľov.

Ak máte záujem o spoluprácu alebo chcete iba nakupovať za výhodné ceny veľmi atraktívny tovar, potrebujete sa zaregistrovať - podpísať ŽIADOSŤ O ČLENSTVO.
Registračný poplatok pre nového člena je iba 3 € !

ŠTARTOVACÍ BALÍK obsahuje:

 • Katalóg výrobkov na nasledujúci mesiac
 • Objednávkový formulár
 • Žiadosť o členstvo pre nového člena
 • Aktuálne informačné materiály pre nového člena

Tlačivo ŽIADOSŤ O ČLENSTVO si môžete vyžiadať telefonicky, e-mailom alebo vyplnením a odoslaním kontaktného formulára.

Kariérový plán a Vaše odmeny :

 • Zisk z predaja výrobkov - tento zisk vzniká na základe Vášho osobného predaja výrobkov cez katalóg. Rovná sa rozdielu medzi nákupnou a predajnou cenou, ktorú Vám zaplatí zákazník (až do 23%). Zákazník si u Vás podľa katalógu objedná tovar, v distribučnom centre ho kúpite a predáte zákazníkovi za maloobchodnú (katalógovú) cenu.

 • Výkonnostná odmena - získavate ju na základe mesačného objemu obchodu, do ktorého sa započítava obrat Váš a obrat Vašej skupiny (bez ohľadu na hĺbku a šírku skupiny). Je teda výhodné registrovať ďalších záujemcov (nebudú to Vaši konkurenti, ale spolupracovníci). Firma Vás odmeňuje 3 - 21 % z bodovej hodnoty tovaru odobratého z distribučného centra Vami a Vašou skupinou. Váš príjem je týmto neobmedzený a môže byť už čoskoro veľmi zaujímavý. Je tu veľká výhoda v tom, že každý člen klubu si chodí nakupovať výrobky do DC (predajne) sám a kúpi si to čo potrebuje pre seba a pre svojich klientov. Vám stačí ľudí informovať a sprostredkovať im členstvo. Zoznámte preto aj svoje okolie s touto aktivitou.

Aj pri minimálnom pracovnom nasadení môžete súčtom provízie z predaja a výkonnostnej odmeny dosiahnuť zaujímavého finančného efektu. Doporučujeme venovať sa hlavne rozširovaniu obchodnej skupiny za účelom vybudovania trvalého, rastúceho a zaujímavého príjmu.

Každý z firmy odobratý a zaplatený výrobok pre Vás znamená určitú bodovú hodnotu do Vašej kariéry, na základe čoho sa Vám vypočíta nárok na províziu.

Bodová tabuľka (Priemerná hodnota jedného bodu je cca 0,54 €)

Provízie uvedené v tabuľke sú len z produkcie Vašej skupiny. K tomu je treba pripočítať Váš osobný zisk z predaja.

St.

Pozícia

Podmienka získania
obrat Vašej skupiny

Odmena v %

Provízia v EUR
orientačne

I.

Člen

Registrácia 3 €  

zisk z predaja

II.

Kozm. Poradca

Mes. obrat min. 200 BB

3% z obratu BB

4 €

III.

Kozm. Poradca

Mes. obrat min. 600 BB

6% z obratu BB

20 €

IV.

Kozm. Poradca

Mes. obrat min. 1.200 BB

9% z obratu BB

60 €

V.

Kozm. Poradca

Mes. obrat min. 2.400 BB

12% z obratu BB

160 €

VI.

Kozm. Poradca

Mes. obrat min. 4.000 BB

15% z obratu BB

330 €

VII.

Senior Poradca

Mes. obrat min. 6.600 BB

18% z obratu BB

650 €

VIII.

Direktor

Mes. obrat min. 10.000 BB

21% z obratu BB

1100 €

VIII.

.....

Mes. obrat min. 10.000 BB

21% z obratu b.

1100 €

Jednoduchý príklad zárobku s Oriflame (priamy predaj): Pri nákupe výrobkov v hodnote 100 BB (cca. 54 €) získate zľavu na výrobky oproti katalógovej cene cca. 12 €. Ak výrobky predáte tak je to Váš zárobok !

Tri fázy Vášho úspechu:

 1. Vyhľadávanie zákazníkov a predaj - Predajom tovaru vzniká okamžitý zisk rovný rozdielu medzi predajnou a nákupnou cenou. Ak nepredávame, ale len nakupujeme pre vlastnú potrebu, tak šetríme peniaze, lebo nakupujeme za veľkoobchodné ceny.
 2. Vybudovanie obchodnej skupiny - organizácie (štruktúry) - V tejto fáze hľadáme nových obchodných partnerov a záujemcov o spoluprácu, prípadne spotrebiteľov - záujemcov o nákup. Týchto nových spolupracovníkov zoznámime so systémom Oriflame, s výrobkami a s marketingovým plánom. K získaniu potrebných nových informácií je možné využiť aj odborné semináre organizované firmou a sponzorskou líniou.
 3. Stabilizácia organizácie - aby bola aktívna a funkčná, je dôležitá motivácia členov skupiny. To znamená napr. pomoc pri hľadaní nových spolupracovníkov, analýza prípadných neúspechov, odovzdávanie nových informácií apod., nič nové a dobré si nenechávať len pre seba. S dobrými nápadmi zoznamovať všetkých svojich spolupracovníkov. Len takto môžu všetci stúpať po finančnom rebríčku nahor.

Veľa záujemcov tu našlo svoje uplatnenie a preto veríme, že čoskoro k nim budete patriť aj Vy. Táto práca umožnila už mnohým vyriešiť ich problémy, hlavne finančné. Pretože patríme medzi nich, radi túto možnosť ponúkame i Vám. Pre nás sa táto činnosť stala nielen prácou, ale hlavne životnou príležitosťou niečo dokázať a splniť si niektoré ešte donedávna nereálne sny.

Pracujeme systémom sieťového marketingu, ktorý je považovaný za jednu z najprogresívnejších metód distribúcie výrobkov a umožňuje aj obyčajným ľuďom dosahovať neobyčajné príjmy (aj popri zamestnaní).
* Viac informácií o sieťovom marketingu *

Ak máte ďalšie otázky, prípadne záujem o spoluprácu, neváhajte nás čo najskôr kontaktovať ! Aj VY môžete byť úspešný - rozhodnutie je len na Vás !

" Dlhoročná tradícia a vysoká kvalita = záruka Vášho úspechu ! "