ORIFLAME
kozmetické poradenstvo a spolupráca

Prírodná Švédska kozmetika Oriflame - práca s kozmetikou
___.

Úvod

.

________

Produkty

.

.

Spolupráca

.

.

Kontakty

.
Odporúčame:


Čerstvá kozmetika a zubný olej Ringana


Niečo o produktoch a výrobkoch Oriflame ...

"To najlepšie z prírody, to najlepšie z vedy"

Už od začiatku svojej existencie sa firma Oriflame teší povesti medzinárodnej kozmetickej firmy známej výrobou prírodnej kozmetiky, vedenej v súlade s myšlienkou, že krásu možno pestovať pomocou prírodných zložiek. Už od dôb svojich začiatkov vo Švédsku sa firma stotožňuje s potrebami žien aj mužov na celom svete starať sa o svoju pleť a venuje sa výrobe prírodnej kozmetiky s presvedčením, že všetky ženy túžia po kráse.

Po stáročia sú škandinávske ženy známe po celom svete vďaka svojej zdravej a prirodzenej pleti. Firma Oriflame vystihla podstatu tejto prirodzenej krásy kombináciou toho najlepšieho z prírody a z vedy, aby vytvorila širokú škálu kozmetických výrobkov, ktoré Vám pomôžu vyzerať a cítiť sa čo najlepšie.

Výrobky Oriflame sú vyrábané s najvyššou kvalitou a pri rešpektovaní ochrany životného prostredia. Výrobky sa netestujú na zvieratách, nepoužívajú sa žiadne živočíšne zložky a obaly výrobkov nepoškodzujú životné prostredie, pretože sú recyklovateľné. Všetky testy sa vykonávajú na ľudských dobrovoľníkoch pod prísnym dohľadom medzinárodne uznávaných odborníkov - dermatológov. Takýto prístup je serióznou zárukou, že celý sortiment výrobkov Oriflame je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Produkty ORIFLAME - široký sortiment kozmetiky

Oriflame už od svojich počiatkov verí v dokonalosť prírody, ktorej súčasťou človek neodmysliteľne je. Výskumy dokazujú jedinečnosť a bohatosť prírodných zdrojov a poskytujú tak neoceniteľnú inšpiráciu pri vývoji kvalitnej prírodnej kozmetiky. V súlade s poznatkami náročných potrieb súčasného spotrebiteľa prináša Oriflame širokú škálu výrobkov pleťovej, dekoratívnej, telovej a vlasovej kozmetiky a vôní. Tie sú vyvíjané a zušľachťované v moderných laboratóriách podľa prísnych mikrobiologických noriem, a tak sa napľňa jedna zo základných myšlienok Oriflame, prinášať „to najlepšie z vedy v spojení s tým najlepším z prírody“.

Všetky prípravky sú vyrobené z aktívnych prírodných látok získavaných z rastlín, bylín a kvetinových olejov. Starostlivo vybrané rastlinné a bylinné výťažky pôsobia v dokonalej harmónii a účinne sa starajú o pleť. Medzi najpoužívanejšie komponenty, ktoré tvoria základ výrobkov firmy Oriflame patrí breza, kostihoj, nechtík lekársky, harmanček, biely vlčí bôb, obilné klíčky a včelí vosk. Centrálna výroba je v Dubline. Tento závod je jednou z najmodernejších výrobných jednotiek v Európe, úplne vyhovujúci zvýšeným nárokom na ochranu životného prostredia v Írsku. Vlastné sídlo spoločnosti sa nachádza v Bruseli.

Aktualizovaný sortiment obsahuje viac ako 400 najrozmanitejších výrobkov. Firma Oriflame sa snaží pružne reagovať na aktuálne trendy. Každý mesiac preto prichádza s novým katalógom. Ponuka výrobkov je veľmi pestrá. Od komplexnej pleťovej kozmetiky, luxusných krémov, najrozmanitejších farieb dekoratívnej kozmetiky až po exkluzívne vône pre ženy. Oriflame taktiež ponúka pánske kozmetické kolekcie, prípravky na celé telo a nezabúda ani na výrobky pre deti.

Aktuálna ponuka produktov Oriflame on-line

Ak máte záujem o aktuálny katalóg výrobkov, môžeme Vám ho aj zaslať na požiadanie poštou, alebo nás kontaktujte osobne.


- Ďalej -


" Dlhoročná tradícia a vysoká kvalita = záruka Vašej spokojnosti ! "